Објавени: јун. 26 2022 09:51

Kamin na pelet Termoflux 20

МКД

Објавени: јун. 26 09:51
Прегледи: 143
Prodavam Kamin na pelet Termoflux 20 interio za centralno greenje kupen e 2021 godina so pet godini garancija. Koristen e edna sezona i raboti bezprekorno. So nego odi avtomatski bezicen soben termostat koj ja regulira vremeto na palenje i gasenje i termperaturata koja treba da bide vo sobata i pravosmukalka. Cenata ne e fiksna moze so dogovor.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации