Оглас од претпријатие Објавени: мај 18 2022 02:31

5.5kw inverter so gratis montaza

МКД

Објавени: мај 18 02:31
Прегледи: 220
Искористете ја неверојатната понуда за да купите 5.5 kw ИНВЕРТЕР клима уред со ГРАТИС МОНТАЖА за 49.990 денари 👋
Повеќе информации за цени и модели на 071205380
Можност за рати со кредитна картичка !
Напомена:
❗️Акцијата важи за модели од лагер.
❗️Количините се ограничени.
❗️Нарачките ќе се одвиваат прв дојден прв услужен.
Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
220
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071205380

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации