Објавени: мај 19 2022 03:30

Elektricni panelni grealki

ЕУР

Објавени: мај 19 03:30
Прегледи: 232
Се продаваат две електрични ПАНЕЛКИ за греење. Сезонска распродажба. Цена за двете панелки: 50 ЕУР. За повеќе информации, барајте го Саше на тел. број 070-231-998, или на емаил адреса: [email protected]
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
232
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070-231-998

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации