Објавени: апр. 22 2022 08:45

Grejni ploci

Објавени: апр. 22 08:45
Прегледи: 6
Granitni grejni ploci. Dimenzii 120x40cm.
So vgraden greac od 700W. Ispravni.
Se montiraat na zid.
1 parce = 3.000 den
Imam poveke parcinja.
070 340-124
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
6
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070340124
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации