Оглас од претпријатие Објавени: мај 30 2022 02:22

Kotel na peleti Eco Spar од 2016

МКД

МКД
Објавени: мај 30 02:22
Прегледи: 260
се продава котел на пелети со 7 радијатори во исправна состојба. Опис на линк

BA Kompani

хартија и галантерија од хартија, амбалажа за пакување, кеси - хартиени
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

хартија и галантерија од хартија, амбалажа за пакување, кеси - хартиени
Boris Trajkovski 204b 071/268-484070/252-828
260
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071/268-484070/252-828

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации