Објавени: јан. 20 2022 10:12

Kotel za greenje komplet so cisterna so 1100l nafta

ЕУР

Објавени: јан. 20 10:12
Прегледи: 216
Se prodava koristen kotel za greenje na nafta so pumpa i ekspanzionen sad . Cisterna izolirana vo koja ima okolu 1100 l nafta . Cenata ne e fiksna , moze dogovor .
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
216
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

077587276

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации