Објавени: мар. 21 2022 12:33

Kamin me Pelet. Kamin so pelet.

ЕУР

Објавени: мар. 21 12:33
Прегледи: 193
Shitet Kamin me Pelet vetem 7 muaj i perdorur.
Cmimi 800 euro komplet fshise per pastrim dhe Qymka origjinale.

Se prodava Kamin so pelet. Samo 7 meseci koristen so metla za cistenje.
Cena 800 evra.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
193
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070847068

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации