Објавени: јан. 03 2021 09:58

Продавам Греалки

МКД

Објавени: јан. 03 09:58
Прегледи: 242
Продавам греалка DYNAMIC - 1200W со 3 граачи малку користена цена 500 денари и ѕидна керамичка греалка 2000w со далечинско и тајмер користена 3 месеци цена 1800 денари двете се како нови / цена фиксна.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
242
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

078-837-338

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации