Објавени: јан. 04 2023 04:15

Две панелни греалки Горење, плинска боца Макпетрол 10 литри

МКД

Објавени: јан. 04 04:15
Прегледи: 8
Продавам две панелни греалки Горење, јачина 3 киловати, во одлична состојба (800 денари по парче, 1.500 за двете). Продавам плинска боца од Макпетрол, 10-литарска, со црево од 2 метри и регулатор на цревото (1.400 денари). Можно е поединечно купување на огласените производи.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
8
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070297654
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации