Оглас од претпријатие Објавени: мај 17 2022 02:40 Моментално гледате: 1

Toplinski pumpi LG

Објавени: мај 17 02:40
Прегледи: 2403
Моментално гледате: 1
топлински пумпи со заштеда до 80%
енергетска класа а+++
греење и ладење на куќи станови канцаларии
оранжерии
подно греење

базени
нај економично греење и ладење
еко фреон r32
смарт контрола
работа на надворешна температура -25
60/65c
odobren od geff zelena energija
povrat na sretstva do -15%


Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

LADENJE GREENJE VENTILACIJA KONTROLA NA VLAGA
k.voda 078226714
2403
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

078226714

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации