Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ekoloski briketi i peleti

6 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Kiril Kalcev 19 јан. 09:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Prodazba na briketi po povolna cena za grejna sezona.Kolicinite se ograniceni

Ceni:
Briketi 1/t -8 denari bez prevoz
Briketi 1/t -9 denari so prevoz do vasiot dom.

Peletite se od domasno proizvodstvo i se od buka pakuvani se vo 15 kg vreka cenite se:

11.400 den./ ton
170 den./vreka

Za kupeni 2 toni peleti prevozot e nas do vasata destinacija

Javetese na :
078320215-Hristijan
078300733-Kire

Voedno vrsime prevoz do vasata destinacija
Kiril Kalcev
078320215
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации