Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Elektricni kotli za toplovodno greenje

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: IVA - MONT 23 дек. 15:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Proizveduvame elektricni kotli za toplovodno greenje od 6, 9, 12, 18, 24, 30 i 36kW.
* Garancija 24 meseci
* Sertifikat
* Upatstvo za upotreba
* Servis
Vrsime i montaza na kotli i celosna toplovodna instalacija.
Za poveke informacii slobodno iskontaaktirajte ne na meil ili telefonski 022/439-081
IVA - MONT
070/333-243
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации