Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Najevtin i najekonomicen kotel za parno

Се продава од: Драган 11 дек. 07:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам најекономични котли за парно греење на струја.Котлите се нов начин на греење без грејачи и не е потребно одржување,односно не се подложни на дефекти.Во Битола,Охрид и Струга се користат од 2002. година и не е рекламиран ниту еден котел.Во Скопје се користат од 2008 година.
Инж.Драган,Прилеп тел:078/381-923 и 075/889-236 и мајстор Раде Тел.075/450-468
Драган
078381923
Leaflet
Кон почеток