Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TAJFUNI GREALKI RADE KONCAR

4 990 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: KRUSEL e-store 10 фев. 13:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
KRUSEL e-store

KRUSEL e-store

10 Огласи во продавницата

 BAGAT masina za sienje 145 EUR
Aparat za informodijagnostika 5 500 EUR
Servis za bela tehnika -
Obicni paleti 100 MKD
Тајфун Раде Кончар
греалки со Капацитет од: 9 kw, 6 kw, 3,5 kw
вентилатор
регулација на температура
степен на заштита IPX 4.
сигурносен прекинувач
автоматски термостат

Производител: Раде Кончар
KRUSEL e-store
КРУСЕЛ ДООЕЛ СКОПЈЕ е Генерален увозник и дистрибутер на производите од програмата на ISKRA, GRUNDIG, Rohnson и други брендови Нашата работа и долгогодишна посветеност во полето на техниката и електрониката придонесе за успешен развој и лојални партнери. Секојдневно работиме на обезбедување што подобри и поквалитетни производи,и понатаму ќе бидеме посветени како до сега,како за наше задоволство,така и за задоволството на нашите клиенти. Тука сме за вас со посветеност и коректност за да ја оправдаме вашата доверба
Посетете ја нашата продавница
Борис Трајковски 86а Прикажи на мапата
022520999
https://www.krusel.mk
KRUSEL e-store
022520999
Leaflet
KRUSEL e-store

KRUSEL e-store

10 Огласи во продавницата
Кozna garnitura 249 EUR
RENAULT TRAFFIC 1.9 DCI -
Servis za bela tehnika -
Aparat za informodijagnostika 5 500 EUR
Кон почеток