Објавени: ноем. 10 2018 12:13

ODLICNA KLIMA

ЕУР

Објавени: ноем. 10 12:13
Прегледи: 143
KLIMA VIVAXS 2.6 ZA LADENJE I GREENJE NA 25-30 KVADRATI, KOMPLETNO PROVERENA, SERVISIRANA, ISPRANA,ODLICNA, SO EDNA GODINA GARANCIJA, MONTAZA PO DOGOVOR, NE E VO CENATA, INFORMACII NA TEL.070272705
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
143
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070272705

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации