Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masina za sadovi Blomberg

6 000 МКД

Се продава од: Zlatka 14 јан. 17:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava ISPRAVNA masina za sadovi Blomberg, proizvedena vo Turcija.
Masinata e za 8 osobi 45cm.
Masinata ima i upatstvo za upotreba.

Kontakt: 076 480 800 Zlatka Arsovska
Leaflet
Кон почеток