Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mielle masina za perenje sadovi

230 ЕУР

Се продава од: Filip 10 јан. 20:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava Mielle masina za perenje sadovi, mnogu malce koristena, vo odlicna sostojba, se vgraduva vo elementi, se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo itno. Cenata ne e fiksna.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации