Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masina za perenje sadovi

Се продава од: Vladimir 24 јун. 08:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Beko
Модел
DF
Se prodava masina za perenje sadovi Beko model DFS 1511 za 8 lica od 2014 god vo odlicna sostojba,upotrebena 20-30 pati.
Vladimir
071200617
Leaflet
Кон почеток