Објавени: ноем. 25 2022 08:37

Mashina za sadovi - машина за садови

МКД

Објавени: ноем. 25 08:37
Прегледи: 86
Se prodava NOVA mashina za sadovi!

Beko model DFN 1431

Mashinata e koristena 10tina pati.
Ja prodavam poradi promena na zivealishte.

Kupena e 20.000 denari...
Ja davam za 8.500 denari... so prostor za dogovor

Momentalno mashinata e vo Gevgelija.
Prevozot e na vash troshok.

Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
86
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 354 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

078238388

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации