Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masina za perenje

5 000 МКД

Се продава од: Ангела 21 дек. 17:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава машина за перење поради преселба во исправна состојба новаХундаи цена 5000 денари.
Leaflet
Кон почеток