Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masina za perenje na alista

Се продава од: Светлана 11 дек. 23:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Mashinata e mnogu dobro socuvana i malku koristena.Cena po dogovor.Za povekje informacii obratete se na telefonskiot broj.
Светлана
070210302
Leaflet
Кон почеток