Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masina za perenje Bosch

5 000 МКД

Се продава од: Благој Јанев 14 јан. 10:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Марка
Bosch
Модел
Classic
Машина за перење Бош во одлична состојба
Благој Јанев
075290388
Leaflet
Кон почеток