Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masina za perenje-Gorenje

6 000 МКД

Се продава од: Zoran 14 фев. 11:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава машина за перење горење wa50060,добро сочувана,со променети лагери пред еден месец.
Информации:
Зоран 072204560
Leaflet
Кон почеток