Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gorenje wa583

50 ЕУР

Се продава од: Zaim 20 ноем. 17:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Дебар
Марка
Gorenje
Модел
WA
Mashina za perenje alishta Gorenje wa583 od 5kg vo dobra sostojba
Leaflet
Кон почеток