Објавени: јул. 23 2022 09:11

Masina za perenje siemens

МКД

Објавени: јул. 23 09:11
Прегледи: 848
Masina SIEMENS.
Pere i susi.
5 kg.
Koristena e 7 god.
Maksimalno socuvana.
Bez nieden defekt do sega.
070 340-124 Nikola
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
848
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 354 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070340124
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации