Објавени: апр. 04 2022 08:33

Masina za perenje

Објавени: апр. 04 08:33
Прегледи: 228
Masinata e so defekt - elektronikata e ostetena
Cena od ofcijalen servis za del e ~5000den
Izvadena e samo de se zeme.
Ne e 100% ovoj model, moze ima nekoja razlika (pred 7g e kupena)
https://www.johnlewis.com/samsung-wf70f5e0w4w-ecobubble-freestanding-washing-machine-7kg-load-a-energy-rating-1400rpm-spin-white/p231906675
CENA: po dogovor
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
228
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 354 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070845357

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации