Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masina za perenje GORENJE

2 500 МКД

Се продава од: Vlatko 04 фев. 20:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Prodavam masina za perenje Gorenje WA50050 so puknat bubanj. Ostanatoto e se vo red (motor, programator, vodna pumpa, kais, greac) pred 3 meseci smeneti amortizeri.
Leaflet
Кон почеток