Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Robot pravosmukalka

20 000 МКД

Се продава од: Зорица 17 фев. 09:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам робот правосмукалка со вграден моп за влажно чистење на подови. Перфектно чисти и одржува, нема никаков недостаток, котистена е 4 месеци. Дел од функциите:
- Чистење на сите видови подови и теписи
- Наменета за чистење на големи простори
- Систем за навигација низ вашиот дом
- Систем за чистење по должината на ѕидовите и аглите
- функција за влажно чистење на подови со МОП
- канистер за вода 300 мл.
- Сад за нечистотија
- Филтрирање со “HEPA” филтер и мрежест пред филтер
- Индикатор за полн сад со нечистотија
- оптичка детекција на прашина
- Функција на нов виртуелен ѕид
- Обликуван браник чуствителен на допир
- Сензори за заштита од пад од скали
- 2 четки со заштита од заплеткување
- Li-Ion (литиум-јонска) батерија
- Базна станица за полнење
- Минимално одржување

irobot roomba robot pravosmukalka cistenje odrzuvanje чистење одржување
Зорица
078276427
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации