Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pravosmukalka a pepel Alfa Plam

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Idris Kompani 14 јан. 09:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Idris Kompani

12 Огласи во продавницата

Kamini na peleti 0 MKD
Pravosmukalka MAXPULS 0 MKD
DYNAMIC Staklena panelna grealka 0 MKD
DYNAMIC Grealka 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Струга
Модел
Drug model
Правосмукалка за пепел Alfa Plam
5 слојна заштита
Издувен заштитен филтер
Усисен заштитен филтер
Заштитен филтер за мотор
Руфована платнена вреќа
Огноотпорно керамичко платно
1200W моќност
Idris Kompani
070261852
Leaflet

Idris Kompani

12 Огласи во продавницата
DYNAMIC Panelna grealka 0 MKD
Peleti CROWN 0 MKD
Pravosmukalka MAXPULS 0 MKD
CITY COCO 2 12 AH LI-ION 20-30 КМ 0 MKD
Кон почеток