Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pravosmukalka MAXPULS

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Idris Kompani 02 дек. 10:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Idris Kompani

12 Огласи во продавницата

CITY COCO 2 12 AH LI-ION 20-30 КМ 0 МКД
Staklena panelna grealka DYNAMIC 0 МКД
Kamini na peleti 0 МКД
Peleti CROWN 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Струга
Модел
Drug model
Нов модел на правосмукалка со канистер
MAXPULS PREMIUM 2000W
4600 денари
Idris Kompani
070261852
Leaflet

Idris Kompani

12 Огласи во продавницата
Pravosmukalka a pepel Alfa Plam 0 МКД
Kamini na peleti 0 МКД
Peleti CROWN 0 МКД
CITY COCO 2 12 AH LI-ION 20-30 КМ 0 МКД
Кон почеток