Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kirby Sentria G10

550 ЕУР

Се продава од: Slavko 02 окт. 19:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Kirby
Модел
Drug model
Skoro nova malku koristena vo domasni uslovi cena Extra so site dodatoci
077660520
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации