Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kirby masina odlicno socuvana kako nova

0 ЕУР

Се продава од: Kiko 07 јан. 11:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Kirby
Модел
Drug model
Prodavam Kirbi mashina
Odlicno socuvana.
Kirby e najdobra mashina za temelno cistenje na tepisi. duseci. tapaciran mebel.
Ednas ja kupuvas ja imas za cel zivot.

Po povod Novogodisni i bozikni praznici
Ke vi napravam praznicna cena.
Cena po dogovor.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации