Објавени: дек. 20 2021 03:26

Pravosmukalka Conti Aquatech 1800W

Објавени: дек. 20 03:26
Прегледи: 48
Dobro socuvana, malku koristena, vo ispravna sostoja so site delovi. Za suvo cistenje so vodena filtracija, kapacitet na sobiranje na smet od 3L, 220-240V.
Plus eden nov sungerest okrugli filter.
Aluminiumski teleskopski cefki, golema chetka za jaki tepisi i plus tri dodatni delovi.
Dimenzii: 36 x 43 x 60
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
48
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071959575

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации