Објавени: авг. 29 2022 05:03

Rowenta robot pravosmukalka

МКД

Објавени: авг. 29 05:03
Прегледи: 954
Се продава нова некористена робот правосмукалка . Цена е 20 000 ден купена од Нептун.
Сите спецификации поврзување со мобилна апликација и цена колку е купена погледнете во сликите.
Цената од 20 000 ден е фиксна!
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
954
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071296386
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации