Објавени: септ. 27 2023 04:59

Kirby G4 pravosmukalka malku koristena so dodatni delovi

ЕУР

Објавени: септ. 27 04:59
Прегледи: 43
Kirby G4 vo dobra sostojba so povekje dodatni delovi, malku koristena. Potrebno e da se smeni edno od crevata (denes toa cini 3000 den. da go smeni ovlasteniot distributer za Kirby).
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
43
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070394546

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации