Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Rainbow e series E2

Се продава од: Aleksandra 15 фев. 20:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Машината е последен модел со опција за безшумно работење. Ги има деловите:
- Голема тресалка за длабинско чистење теписи, килими и јоги,
- Додатокот за чистење плочки, прозори, паркети и сл.
- Сосема нов дел за суво и влажно перење на теписи и теписони.
Цена по договор
Aleksandra
071/326-456
Leaflet
Кон почеток