Македонски | Shqip | English |

ROVUS AQUA POWER PLUS

Се продава од: Nikola 27 јан. 14:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 430 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 000 МКД

Локација: Аеродром, Скопjе
Производи : Правосмукалки и чистење
Prodavam nova, neupotrebena pravosmukalka na voda ROVUS AQUA POWER PLUS, kupena od Top Shop pred eden mesec, ima uste pet meseci garancija.
Нема посетени огласи
Кон почеток