Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pravosmukalki FANTOM PANASONIC FUEGO 2200-2400w

1 500 МКД

Се продава од: Goran 23 дек. 18:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Proffi pravosmukalka FANTOM germanska 2400w Panasonic i Fuego-2200w Malky koristeni odlicni socuvani bez prekorno rabotat komplet so dodatni delovi od 1200 do 1800 den.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации