Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KIRBY masina najnov model SENTRIA II zamena KOMBE

1 600 ЕУР

Се продава од: Mihajlo 08 мај 14:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Masinata e mnogu malku koristena vo domasni uslovi. Najnov model na Kirby - Sentria Ii.. Seuste pod garancija. Garancijata ima traenje uste poveke od dve godini.
MOZE ZAMENA ZA KOMBE!
Poveke informacii za modelot na:
http://www.vacuumsguide.com/kirby-sentria-2/
Mihajlo
078331244
Leaflet
Кон почеток