Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MASINA KIRBI

0 ЕУР

Се продава од: Lenka 07 мај 21:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Prodavam masina za cistenje KIRBI cena po dogovor

Tel: 078995688
Lenka
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации