Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Komplet Venecijanski Servis

100 ЕУР

Се продава од: Viktorija 15 дек. 12:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава комплет венецијански сервис за кафе и чај. Неупотребуван, со мотиви од Венеција.
Viktorija
075/352035
Кон почеток