Македонски | Shqip | English |

MINI PEKAC ZA SITE VIDOVI NA LEB

Се продава од: Vesna 27 јан. 23:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 760 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 000 МКД

Локација: Кисела Вода, Скопjе
Производи : Сервис за Белa техн./Апарати за домаќ.
За месење и печење на сите видови на леб, за месење на сите видови на тест, печење на слатки и правење на џем.
Нема посетени огласи
Кон почеток