Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plinsko reso

1 800 МКД

2 000 МКД

Се продава од: Ema 16 окт. 21:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Плинското решо и се наоѓа во Езерски лозја- Струга. Цената не е фиксна.
Leaflet
Кон почеток