Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sporet za parno so pumpa i termostat

520 ЕУР

Се продава од: Burim 11 септ. 14:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Shitet shporet ne gjendje shum te mire dhe ekonomike, me dru per parno per 3 kat, 28kw fuqia.
Ne cmim perfshiet pompa, shporeti dhe termostati, siguresa e temperatures, qymkat.

Se prodava sporet so drvo za parno vo odlicna sostojba, i ekonomicna, zaedno so pumpa i termostat. Sporetot idet zaedno so termicki osigurovac, pompa i termostat, dimen.
Кон почеток