Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sporet na drvo za parno greenje do 75m2

14 444 МКД

26 000 МКД

Се продава од: Stojadin Вчера 15:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам скоро нов шпорет на дрва за парно греење КОПЕР Словенија, шпоретот е користен само 2 грејни сезони и загрева простор до 75м/2.Потрошувачка 10-11m/3 дрва на сезона, има рерна која одлично пече и грејно коло што може да се види од сликите.
Шпоретот е купен нов 36 000ден.
Единствена причина зошто го продавам е затоа што се префрливме на греење на ПЕЛЕТ.
Stojadin
071277778
Leaflet
Кон почеток