Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ŠPORED ZA PARNO

700 ЕУР

Се продава од: Milan 28 ноем. 20:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
SE PRODAVA ŠPORET ZA PARNO, HRVATSKI MNOGU SOČUVAN KORISTEN 3 SEZONI 29 KW. 45 LITRI VODA, ODLIČNO GI TOPLI 200 KVADRATI. KUPEN 1400 EVRA.
Leaflet
Кон почеток