Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Pecka na drva za parno

22 000 МКД

Се продава од: Стојче 28 јул. 20:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Модел
Drug model
Се продава печка на дрва за парно греење, добро зачувана, до 150 квадрата.

Цената не е фиксна.
Стојче
075297649
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации