Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sporet MBS 25kw so pumpa i termostat

650 ЕУР

Се продава од: Milot Hoxha 07 септ. 19:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Shitet shporet MBS ne gjendje shum te mir dhe ekonomike, me dru per parno per 2 kat, 25kw fuqia, e blere ne setec oher.

ne cmim perfshiet pompa(e blere para 2 viteve), shporeti dhe termostati, siguresa e temperatures, qyngat falas.

Ofroj edhe agregat qe e mban kete shporet dhe disa sende tjera njekosisht (Tv, ruter, telefoni shtepis, mbushes laptopi, mbushes telefoni, dhe shporeti) = 70Euro agregati

Se prodava sporet MBS so drvo za parno vo odlicna sostojba, i ekonomicna, zaedno so pumpa i termostat, so mozite da ja videte vo sliki. kupeno vo ohrid.

sporetot idet zaedno so termicki osigurovac, pompa i termostat, dimeni besplatno. pompata e novo kupeno pred 2 godini.

prodavam i agregat so mozi da go drzi ovoj sporet zaedno so TV, ruter, domasen telefon, polnac za telefon, polnac za laptop i sporetot. cena = 70 euro.
Milot Hoxha
077 955 784
Leaflet
Кон почеток