Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kotel pecka na drva za parno

0 МКД

Се продава од: Fidanco Stanoevski 31 авг. 09:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава Котел - печка на дрва за парно во добра состојба.
Моќност: 35KW.
Површина за греење: 180 - 230 м2.
Производител: Термомонт - Србија.

ЦЕНА ПО ДОГОВОР!!!
Fidanco Stanoevski
078/416-779
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации