Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Шпорет FAVORIT EC640 SF

6 000 МКД

Се продава од: Jovan 04 окт. 19:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Модел
Favorit
Шпорет FAVORIT EC640 SF, 4 рингли, рерна 71л.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации